Tájékoztató étkezéssel kapcsolatban

2017.08.30.

Kedves Szülők!

Tájékoztatásul közöljük, hogy 2017. szeptember 1-jén 16 óráig tartunk napközis foglalkozást azoknak, akik ezt igényelni kívánják. Azonban étkezést csak azoknak a diákoknak tudunk biztosítani, akik ezt augusztus 29-ig megrendelték. Aki erre a napra nem rendelt ebédet, kérjük, gondoskodjon a gyermeke hideg étkezéséről.

2017.08.29

Tisztelt Szülők!

A tanulók étkeztetésében bekövetkezett változások miatt az új szolgáltató csak abban az esetben tud szeptember 1-jén menzai ellátást biztosítani, ha augusztus 29-én azt megrendelik. A hétfői ebédet pedig szeptember 1-jén 8:30-ig lehet megrendelni. Kérem az étkezési igényt az alábbi e-mail címen jelezzék, feltüntetve a gyermek nevét, osztályát, és az étkezés típusát.

gazdasagi@hermangimnazium.hu

Az igényt a  508-912 telefonszámon is jelezhetik.

A tájékoztató levelet, a szülői nyilatkozatot és a kedvezmény igénylő nyilatkozatot itt letölthetik.

Igénylő lap általános iskolai intézményi gyermekétkeztetéshez

Igénylő lap középfokú intézményi gyermekétkeztetéshez

Tájékoztató az általános iskolai intézményi gyermekétkeztetésben való részvétel feltételeiről

Tájékoztató a középfokú inzézményi gyermekétkeztetésben való részvétel feltételeiről

Szülői nyilatkozat

1. számú melléklet (banki átutaláshoz, 30. sor)

A kellemetlenségért szíves elnézésüket kérjük, de sajnos nem sikerült a korábbi évek rugalmasabb eljárását elérni a szolgáltatónál.