Változás a felvételi jelentkezés módjában

Tisztelt Jelentkező!

Kedves Szülők!

Kérjük, figyelmesen olvassák el a mai napon érkezett tájékoztató levelet.

Az Oktatási Hivatal tájékoztatása szerint a jelen tanévi felvételi eljárástól kezdve az egyénileg jelentkezést benyújtó tanulók is kizárólag a KIFIR elektronikus adatlapkitöltő rendszerben állíthatják elő a felvételi lapokat, azok kézi kitöltésére nincs lehetőség. Az egyéni jelentkezők számára írt tájékoztatás elérhető a www.oktatas.hu honlapon a Köznevelés/Középfokú felvételi eljárás/Aktuális beiskolázási időszak (2017/2018. tanév)/Az egyéni jelentkezés menete a 2017/2018. tanévben zajló középfokú felvételi eljárás során menüpont alatt.

Felhívjuk továbbá a figyelmüket arra, hogy a kézzel kitöltött felvételi lapok feldolgozására nincs lehetőség. Ezért kérjük, NE HASZNÁLJÁK az interneten különböző honlapokon megtalálható, korábbi tanévi felvételi lap nyomtatványokat.

A fenti tájékoztatás a február 19-i határidejű intézményi jelentkezésekre vonatkozik.