Versenyeredmények (2016/2017) magyar munkaközösség

 

Irodalom OKTV: II. fordulóba jutott Soós Bernadett (12/1) (Felkészítő tanár: Gyuricza Judit)

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

5. évfolyam

megyei 1. hely - Lupkovics Lilla, Spisák Dorina, Imri Hanna Lili, Vitelki Gergő (5/1) (Felkészítő tanár: Bilkayné Mészáros Andrea)

·        

megyei 3. hely  - Balla Ágnes, Baranyai Lili, Katona Éva, Tóth Anna (5/2)   (Felkészítő tanár:  Juhászné Szemán Renáta)

·        

megyei 5. hely - Orphanides Lukrécia Olimpiam, Bárdos Gergő, Káli-Nagy Lili, Orosz Balázs (5/1-2) (Felkészítő tanár:  Bilkayné Mészáros Andrea és Juhászné Szemán Renáta)

·        

országos 19. hely - Lupkovics Lilla, Spisák Dorina, Imri Hanna Lili, Vitelki Gergő (5/1) (Felkészítő tanár: Bilkayné Mészáros Andrea)

 

6. évfolyam

·       

megyei 4. hely -Espán Gergely, Havasi Marcell Milán, Karsza Ábel Boldizsár, Monostori Anna (6/     ) – (Felkészítő tanár: Podhorszky Judit)

 

7. évfolyam (gimnáziumi kategória)

·        

megyei 1. hely - Szathmári Gergely Márton, Koleszár Domonkos, Erdős Gábor, Bányai Kristóf (7/   ) (Felkészítő tanár: Bilkayné Mészáros Andrea)

·        

megyei 4. hely - Csoma Petra, Sellei Gréta, Győri Gréta, Molitorisz Anna (7/    ) (Felkészítő tanár: Bilkayné Mészáros Andrea)

·        

megyei 5. hely - Bátor Virág, Herczeg Dóra, Meskó Gabriella Eszter, Vágó Eszter (7/ 1-2) Felkészítő tanár: Podhorszky Judit, Juhászné Szemán Renáta)

·        

országos 10. hely - Szathmári Gergely Márton, Koleszár Domonkos, Erdős Gábor, Bányai Kristóf (7/   ) (Felkészítő tanár: Bilkayné Mészáros Andrea)

 

8. évfolyam (gimnáziumi kategória)

·        

megyei 1. hely - Rokonay Szonja, Fodor Sarolta, Sógor Luca, Bódis Vivien (8/1) (Felkészítő tanár: Juhászné Szemán Renáta)

·        

megyei 2. hely - Ambrus Zsombor, Takács András, Kornidesz Máté, Nánási-Kocsis Gergely (8/1) (Felkészítő tanár: Juhászné Szemán Renáta)

·        

megyei 4. hely - Barkai Hanga Kincső, Bársony Panna, Szarka Ivett, Valter Vanda (8/1) (Felkészítő tanár: Juhászné Szemán Renáta)

·        

országos 17. hely - Rokonay Szonja, Nánási-Kocsis Gergely, Sógor Luca, Bódis Vivien (8/1) (Felkészítő tanár: Juhászné Szemán Renáta)

 

9. évfolyam

·        

körzeti írásbeli 2. hely -Bíró Kinga, Csöbönyei Anna Laura, Palencsár Enikő, Szabó Barbara Noémi (9/1) (Felkészítő tanár: Podhorszky Judit)

·        

körzeti írásbeli 3. hely - Espán Márton, Majerusz Ádám, Nagy Soma, Urszin Csaba Botond (9/1) (Felkészítő tanár: Podhorszky Judit)

·        

országos 1. hely – Simai Anna, Csöbönyei Anna Laura, Palencsár Enikő, Szabó Barbara Noémi (9/1) (Felkészítő tanár: Podhorszky Judit)

 

10. évfolyam

·        

körzeti írásbeli 2. hely - Kiss Daniella Panna, Csonka Panna Kincső, Nagy Zsombor, Soós Antónia (10/1) (Felkészítő tanár: Orliczki Ágnes)

·       

körzeti írásbeli 6. hely -Csák Anna, Koleszár Panna, Nagy Liliána, Tarczali Áron Í(10/1) (Felkészítő tanár: Orliczki Ágnes)

 

Arany János Irodalmi Verseny

·        

országos 28. hely – Bachman Laura (10/1) – (Felkészítő tanár: Orliczki Ágnes)

·        

országos 34. hely – Horváth Kata (10/2) – (Felkészítő tanár: Orliczki Ágnes)

 

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny

·        

megyei 6. hely – Major Tünde (5/2) (Felkészítő tanár: Bilkayné Mészáros Andrea)

 

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny

·        

megyei 3. hely – Simai Anna (9/4) (Felkészítő tanár: Petrassevics Béla)

 

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny

·        

városi 2. hely, megyei 3. hely – Kincsem Zsuzsanna (12/2) (Felkészítő tanár: Kiss Zoltán)

 

Miskolci Egyetem Szónokversenye

·        

városi 6. hely – Ujhelyi János Ábel (12/4) – (Felkészítő tanár: Podhorszky Judit, Subicz Róbert)

„Teremtő anyanyelv” – Arany János szavalóverseny, Magyar Nyelv Múzeuma, Széphalom

·        

megyei 1. hely – Katona Judit (10/2) (Felkészítő tanár: Orliczki Ágnes)

 

nyelvÉSZ anyanyelvi verseny

·        

megyei 1. hely – Vitelki Gergő (5/1) – (Felkészítő tanár: Bilkayné Mészáros Andrea)

·        

megyei 4. hely – Lupkovics Lilla (5/1) – (Felkészítő tanár: Bilkayné Mészáros Andrea)

·        

megyei 7. hely – Imri Hanna Lili (5/1) – (Felkészítő tanár: Bilkayné Mészáros Andrea)

·        

országos 27. hely – Vitelki Gergő (5/1) – (Felkészítő tanár: Bilkayné Mészáros Andrea)

 

Rajz és vizuális kultúra

 ,, Szinyei után szabadon '' c. rajzverseny

·        

városi 3. hely - Márton Lili (10/4)

 

 

Megyei rajzverseny

·        

1. helyezett - Pozsa Panna (9/4) - Csendélet színes megoldással

·        

3. helyezett  - Bertóti Laura (10/1) - Csendélet színes megoldással

·        

3. helyezett - Tóth Boglárka (10/2) - Csendélet grafikus eszközökkel

·        

2. helyezett - Sáji Evelin (11/1) – Fejtanulmány

·        

Különdíj  - Csöbönyei Anna (9/1) - Illusztráció megadott téma alapján -

 

Láss benne mást c. fotópályázat

·        

városi 3. helyezett - Soós Bernadett  (12/1)

 

 ,,Szabadság" c. '56-os pályázat

·        

megyei különdíj - Pozsa Panna (9/4)