Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely országos 2016/2017
Madarász Tamás Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia Földrajz I. hely országos 2016/2017
Csiki Laura Vanda Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia Földrajz II. hely országos 2016/2017
Svidró Orsolya Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia Földrajz II. hely országos 2016/2017
Szabó Lilla HunGeo Contest, Nemzetközi Földrajz Diákolimpia Földrajz 8. hely nemzetközi 2016/2017
Palencsár Enikő Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3. országos 2016/2017
Rem Soma Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3. országos 2016/2017
Espán Márton Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3. országos 2016/2017
Katona Áron Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3. országos 2016/2017
Galgóczy Gábor Kecske Kupa Csapatverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 9. hely országos 2016/2017
Tóth Balázs Márton Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 9. hely országos 2016/2017
Espán Márton Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 7. hely országos 2016/2017
Oláh Benedek Kecske Kupa Csapatverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Huszár Dóra Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 9. hely országos 2016/2017
Kurucz Kitti Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 15. hely országos 2016/2017
Katona Áron Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 7. hely országos 2016/2017
Espán Gergely Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 9. hely országos 2016/2017
Varga Dániel Jonatán Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 9. hely országos 2016/2017
Dezsőfi Míra Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 15. hely országos 2016/2017
Kozaróczy Csaba Kecske Kupa Csapatverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Nagy Soma Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 7. hely országos 2016/2017
Havasi Marcell Milán Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 9. hely országos 2016/2017
Maginecz Adél Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 15. hely országos 2016/2017
Plósz István Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Szabó Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Skornyák Virág Diákolimpia Testnevelés és sport 13.hely országos 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely országos 2016/2017
Kozaróczy Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Lakatos Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 13.hely országos 2016/2017

Oldalak